Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

     HoneyLab Teper & Waś


Badania miodu i wosku pszczelego


Kopony podarunkowe dla pszczelarki lub pszczelarza
na różne okazje
Wybierz kupon

Ważne informacje!!!

BADANIE WOSKU DLA PSZCZELARZY TERAZ W NIŻSZEJ CENIE!!! – 150 zł za próbkę (cena brutto)

Zachęcamy do sprawdzenia wosku z własnej pasieki przed oddaniem do przerobu na węzę.

DLA TYCH Z PAŃSTWA, KTÓRZY PRZEBADAJĄ WOSK W NASZYM LABORATORIUM, ANALIZA WĘZY TAKŻE W PROMOCYJNEJ CENIE!

Więcej informacji - tel. 505 224 320 - Ewa Waś

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za Państwa udział w projekcie: Wsparcie naukowo-badawcze: ”POPRAWA JAKOŚCI WOSKU PSZCZELEGO I WĘZY NA KRAJOWYM RYNKU”, który zrealizowaliśmy we współpracy z Państwem i Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa w ramach mechanizmu „Wsparcie rynku produktów pszczelich” realizowanego w sezonie 2021/2022 (Umowa nr 1/B/701/2021/22 z dnia 11.03.2022).

Końcowy raport z badań monitoringowych jakości wosku i węzy, wykonanych w naszym laboratorium w załączeniu.

Zapraszamy do dalszej współpracy

Ewa Waś i Dariusz Teper


Koszty analizy pyłkowej miodu, badania przewodności elektrycznej właściwej i zawartości wody, wykonanych w naszym Laboratorium, są refundowane przez KOWR (na podstawie faktury Vat), w ramach Krajowego Programu Wsparcia Pszczelarstwa.

Bezpłatne badania wosku i węzy!!!


Zapraszamy do udziału w projekcie pt.: ”POPRAWA JAKOŚCI WOSKU PSZCZELEGO I WĘZY NA KRAJOWYM RYNKU” Pszczelarzy zrzeszonych w Organizacjach Pszczelarskich.

Projekt Wsparcie naukowo-badawcze będzie realizowany we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa w ramach mechanizmu „Wsparcie rynku produktów pszczelich” (Umowa nr 1/B/701/2021/22 z dnia 11.03.2022).

W niniejszym projekcie przeprowadzimy badania monitoringowe, których celem będzie ocena jakości wosku i węzy oraz oszacowanie skali problemu związanego z zafałszowaniami wosku pszczelego na krajowym rynku.

Szczegółowe informacje - dr Ewa Waś tel. 505 224 320.Poszerzamy ofertę!!!

Identyfikacja miodów spadziowych - badanie przewodności elektrycznej właściwej - tylko 40 zł.

Ekspresowe wykonanie badań do 3 dni roboczych w standardowej cenie!!!

Oferujemy analizę pyłkową, badanie przewodności elektrycznej właściwej i oznaczenie zawartości wody w miodzie oraz badania jakości wosku pszczelego i węzy !!!

Do wykrywania zafałszowań wosku wykorzystujemy nową metodę - technikę spektroskopii w podczerwieni (FTIR-ATR). Wykrywamy już 3% stearyny i 3% parafiny.

Szanowni Państwo,

Witamy na stronie internetowej naszego Laboratorium.

Laboratorium HoneyLab Teper & Waś powstało z pasji i długoletniego doświadczenia w badaniach produktów pszczelich. Od wielu lat uczestniczymy w pracach zespołów eksperckich Międzynarodowej Komisji ds. Miodu (ang. International Honey Commission - IHC). Dr Dariusz Teper jest specjalistą IHC w zakresie analizy pyłkowej; dr Ewa Waś jest ekspertem w zakresie badań jakości produktów pszczelich, a w szczególności wykrywania zafałszowań wosku pszczelego.

Nasza dotychczasowa działalność została doceniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Otrzymaliśmy nagrody za wybitne krajowe osiągnięcia mające znaczenie dla wdrażania postępu w rynkach rolnych w formie realizacji, wdrażania i upowszechniania wyników pracy naukowej pt.: ,,Udoskonalenie systemu kontroli jakości miodu na polskim rynku przez wdrożenie do rutynowego stosowania analizy pyłkowej" oraz „Opracowanie i wdrożenie metody GC-MS do systemu kontroli jakości wosku pszczelego”.

Chcielibyśmy aby współpraca z Państwem opierała się na profesjonalnej i rzetelnej wiedzy. Naszym nadrzędnym celem jest wykonywanie dla Państwa badań w najwyższym stopniu wiarygodnych oraz wydawanie na ich podstawie rzetelnych opinii i interpretacji, które, mamy nadzieję, pomogą w rozwiązaniu Państwa problemów.

Mając świadomość, jak cenny jest dla nas wszystkich czas, naszym priorytetem jest szybka realizacja zleconych przez Państwa badań, w ciągu kilku dni roboczych.

Zapraszamy do współpracy

Ewa Waś i Dariusz Teper